Біоревіталізація обличчя
Біоревіталізація – це ін’єкційне введення препаратів на основі гіалуронової кислоти, біоревіталізантів, в середній шар шкіри (дерму). Ця процедура надає шкірі необхідне зволоження, покращує колір обличчя, сприяє скороченню зморшок і відновлює пружність.
Гіалуронова кислота – важлива складова в організмі людини, вона зберігає вологу в нашій сполучній тканині. Клітини фібробласта в дермі продукують колаген, еластин і гіалуронову кислоту. Всі ці компоненти відповідають за еластичність, регенерацію, пружність і молодість нашої шкіри. Після 21 року ефективність роботи клітин знижується. І наше завдання – своєчасно та в потрібній кількості поповнити запас гіалуронової кислоти, в такий спосіб стимулювати фібробласти, примушуючи їх працювати краще.
Часто плутають біоревіталізанти та філери, вважаючи, що це одне й те саме. Філер – це також препарат на основі гіалуронової кислоти, основна відмінність – в ньому молекули зшиті між собою та утворюють гель. Філери використовують в контурній пластиці для надання об’єму м’яким тканинам.
У біоревіталізантах молекули вільні, та їх застосовують для відновлення водного балансу шкіри й створення оптимального фізіологічного середовища для клітин.
Процедура біоревіталізації
Процедура проста, не потребує додаткових приготувань і складних маніпуляцій.
Косметолог вмиває обличчя та наносить на 20 хвилин анестетик, щоб знеболити введення. Потім вводить біоревіталізант по всьому обличчю. Голка невелика – лише 4 міліметри. Завершує процедуру заспокійливою маскою або кремом.
Біоревіталізацію проводять курсом, кількість процедур – індивідуальна, залежить від стану шкіри та призначеного препарату. Зазвичай в курсі від 4 до 6 процедур. Курс повторюють раз на 6-10 місяців.
Переваги біоревіталізації
Біоревіталізація – це не боляче й без наслідків!
Процедура не спричиняє сильного дискомфорту, оскільки застосовується анестетик. Реакція та зовнішній вигляд шкіри відразу після – індивідуальна історія. Можуть бути почервоніння, дрібні синці та невеликі папули.
Папули – це маленькі горбочки на шкірі, схожі на висип. Вони зникають протягом 1-3 днів або не взагалі не з’являються. На їх появу впливає особливість вашої шкіри, щільність призначеного препарату та техніка введення. Якщо препарат більш рідкий, з меншою концентрацією гіалуронової кислоти, то папули зазвичай сходять до кінця процедури. Якщо концентрація гіалуронової кислоти вища, то папули можуть триматися довше, але все залежить і від індивідуальних особливостей вашої шкіри.
На обличчя багато судин, і є вірогідність зачепити їх голкою під час процедури. Тому можуть з’явитися невеликі синці. Вони зникають за 4-7 днів.
Біоревіталізація безпечна. На гіалуронову кислоту алергії бути не може, проте може бути індивідуальна непереносимість анестетиків, які наносять перед процедурою. Потрібно перевірити, чи немає у вас алергії на лідокаїн, прилокаїн та інші анестетики.
Препарат рідкий, не утворює гелю, тому ішемія та закупорка судин – виключені.
Небезпечними можуть бути неякісні, не сертифіковані, погано очищені препарати, до складу яких, окрім гіалуронової кислоти, входять і інші компоненти. Що більше позицій у складі, тим важче виключити алергічні реакції.
Загалом сертифіковані, правильно упаковані, свіжі біоревіталізанти – безпечні та принесуть лише користь.
Біоревіталізація протипоказана в таких випадках:
- у разі порушення цілісності шкірного покриву;
- наявності висипів у місті ін’єкції;
- автоімунних захворювань;
- гострих запальних процесів;
- вагітності та лактації.
Біоревіталізація гіалуронової кислотою в нашому салоні
В IDN Beauty біоревіталізацію проводимо з використанням декількох препаратів. Головні відмінності – кількість гіалуронової кислоти, об’єми та додаткові компоненти.
Працюємо з такими біоревіталізантами:
- Hyalual – гіалуронову кислоту, що входить до складу, доповнює бурштинова кислота: вона нормалізує мікроциркуляцію та клітинний енергообмін, активує лімфо відтік, має антиоксидантні властивості, запобігає пошкодженню клітин і стимулює синтез основних структурних білків.
- Belotero – містить 18 мг/мл гіалуронової кислоти плюс гліцерин, він утримує вологу.
- Mastelli – як доповнення до гіалуронової кислоти містить полінукліотиди, вони стимулюють вироблення колагену.
- Rejuran – містить активатор відновлення шкіри c-PDRN, гіалуронову кислоту, комплекс амінокислот (гліцин, L-пролін, L-лейцин, L-лізин), вони захищають шкіру та стимулюють синтез колагену й еластину.
- Meso-Wharton – до складу входить гіалуронова кислота та синтетичний аналог ембріонального пептиду, він стимулює ріст стовбурових клітин.
- Meso-Xanthin – доповнює гіалуронову кислоту фукоксантин: він збільшує вироблення власного колагену та гіалуронової кислоти, регулює метаболізм і активує поділ стовбурових клітин шкіри.
Фахівець підбирає препарат індивідуально, відповідно до потреб саме вашої шкіри.