ruua
Київ
Пн-Нд: 09:00 – 21:00
/
м. Київ, метро «Політехнічний Інститут», пров. Тбіліський, 1

Техніки світлого фарбування волосся: тенденції та догляд

Автор
Любовь Кравченко
Любовь
Кравченко

Парикмахер-колорист

Стаття
Зміст
Текст статті
Фарбування

волосся в IDN Beauty Salon & Clinic

дізнатись детальніше

Світле фарбування – узагальнена назва для будь-якого фарбування з метою робити наше волосся світлішим. Спектр світлих відтінків варіюється від легкого освітлення та надання ефекту вигорілого на сонці волосся до чистого блонду.

Результат світлого фарбування зумовлений кількома факторами: якістю волосся, попередніми фарбуваннями, якістю пігменту на волоссі, правильно підібраного барвника.

Щоб уникнути несподіваних та небажаних результатів, рекомендуємо під час фарбування волосся робити тест-пасмо. Це пробне фарбування невеликого пасма в прихованій частині полотна волосся. Тест-пасмо не псує образу та не буде помітним. Фарбуючи його, ми розуміємо, як відреагує волосся на висвітлення та чи дасть змогу якість волосся досягнути бажаного результату. Особливо важливо застосовувати для волосся, що раніше було фарбоване, щоб уникнути несподіваних відтінків від взаємодії пігментів. Іноді перехід до світлих відтінків не вдається з першого разу, тому потрібно проводити його в декілька фарбувань. На темному волоссі тест-пасмо покаже, скільки разів потрібно буде висвітлити волосся та чи можливо досягнути бажаного відтінку.

Відкриті та закрити техніки висвітлення волосся

Існує декілька технік висвітлення волосся, умовно їх можна розподілити на відкриті та закриті.

Під час проведення фарбування в закритих техніках процес висвітлення відбувається за допомогою фольги, ми ховаємо в неї пофарбовані пасма і тоді виходить світліше контрастне фарбування. До таких технік відносимо: шатуш, air touch, hand touch, highlights, мелірування.

Відкриті техніки висвітлення – без застосування фольги – дають більш м’які переливи, природні кольори, волосся, що ніби вигоріло на сонці. Це техніки омбре та балаяж.

Різноманіття технік дає змогу досягнути різного рівня блонду: пофарбувати від коренів або додати світлих пасм, додати фактури та відтінків незалежно від початкового кольору волосся.

Хочете зробити світле забарвлення
волосся в Києві?
Переходьте на сторінку “Фарбування волосся”
і залишайте заявку в IDN Beauty Salon & Clinic
Перейти

Види світлого фарбування волосся

Важливо розуміти, що в кожної з технік є свої плюси та мінуси, все залежить від обраної вами мети.

В техніках highlights та мелірування ми можемо легко регулювати кількість світлих відблисків у волоссі, таке фарбування волосся виглядає природно та ефектно на будь-якому кольорі волосся. З мінусів – потребує ретельної корекції та, швидше, це буде одноразовий експеримент, вдруге вийти в ті самі відтінки буде нелегко.

Фарбування в техніках шатуш, air touch, hand touch дає максимально світле волосся з м’якими градієнтами, легко піддається тонуванню та носиться до 6 місяців. Щоб пофарбувати волосся в таких відтінках, потрібно виділити багато часу, залежно від довжини та густоти – таке фарбування може тривати від 4 до 7 годин.

Омбре та балаяж – дають змогу додати відблисків і світлих пасм на кінчиках, це швидке фарбування, яке можна поєднати з підфарбовуванням коренів в основний колір. Таке фарбування швидко відростає та потребує частої корекції.

Дівчатам, які хочуть вийти з чорного або дуже темного кольору, допоможе «змивання кольору», воно усуває темний пігмент із волосся, робить його менш матовим, надає блиску. За декілька етапів можна буде вийти в більш світлий відтінок, але після такої процедури важливо приділити більше уваги догляду і за полотном волосся.

Для експериментів з яскравими відтінками використовуємо приховане фарбування волосся. Технічно, пасмо або блок волосся висвітлюється в білий, а потім фарбується в будь-який сміливий колір – рожевий, фіолетовий, червоний або зелений.

Отримати бажаний колір і відтінок допоможе тонування: майстер підбирає потрібну формулу, щоб колір не вийшов у жовтий або рудий, був більш теплим або холодним, залежно від бажаного результату.

Світлі фарбування завжди в тренді, сьогодні модно:

  • натуральність;
  • легке, природне висвітлення.

Холодний блонд змінює теплий блонд у золотавих та медових відтінках.

Догляд за висвітленим волоссям

Висвітлене волосся потребує уважного догляду та бережного ставлення.

Тонування не тільки збереже колір довше, запобігатиме та усуватиме зайву рудизну або жовтизну, але й доглядатиме за волоссям, підживлюватиме вологою, укріплюватиме та надаватиме блиску. Повторювати тонування потрібно кожні 4-6 тижнів.

У проміжку між тонуванням можна доповнити догляд реконструкцією волосся в салоні. Реконструкція волосся – процедура для зволоження та відновлення. Ідеально впорається з сухістю та ламкістю. Гіалуронова кислота у складі глибоко проникає в структуру волосся, підживлює та насичує його по довжині. Після реконструкції тонування лягатиме м’якше та триматиметься довше.

Догляд вдома також важливий. Для освітленого волосся використовуємо спеціальні лінійки для фарбованого волосся – шампуні, кондиціонери та тонуючі маски. Також можна додати засоби, що не потребують змивання, – флюїди, спреї, обов’язково використовувати термозахист. Підібрати потрібну лінійку та продукти допоможе майстер-перукар.

Чекаємо на вас у IDN Beauty Salon & Clinic.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рейтинг:

Запишіться на процедуру

У Вас виникли запитання?

Залиште заявку.
Наш адміністратор з Вами зв'яжеться.

Натискаючи на кнопку «Зв'язатися зі мною», ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.